wtorek, 04 czerwiec 2024 14:01

Napad na drodze w Zgierzu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napad na drodze w Zgierzu Napad na drodze w Zgierzu Zdjęcie redakcyjne

W Zgierzu doszło do groźnego zdarzenia, które zostało zarejestrowane i opublikowane w serwisie YouTube. Kierowca, jadąc ulicą Ozorkowską, został zablokowany przez renault Laguna, z którego wysiadły trzy osoby, w tym jedna z przedmiotem przypominającym broń.

Czego się dowiesz:

  • Co się wydarzyło w Zgierzu na ulicy Ozorkowskiej?
  • Jakie były reakcje na publikację nagrania w mediach społecznościowych?
  • Jakie działania sugerują internauci w sytuacji zablokowania drogi przez potencjalnych napastników?
  • Jaką informację przekazał podkomisarz Robert Borowski w związku z zdarzeniem w Zgierzu?

Niebezpieczna sytuacja na drodze

Z relacji kierowcy wynika, że wracał spokojnie do domu, gdy nagle jego drogę zablokowano. Z renault wyskoczył kierowca i pasażerka, którzy umożliwili wyjście trzeciej osobie trzymającej w ręku przedmiot przypominający pistolet. Mimo zakazu wyprzedzania na tej części drogi, kierowca zdołał wykonać manewr omijający i uciec z miejsca zdarzenia.

Reakcja społeczności

Publikacja nagrania wywołała liczne komentarze w mediach społecznościowych, gdzie internauci podzielili się radami, jak zachować się w podobnej sytuacji. Wielu z nich podkreślało, aby nigdy nie zatrzymywać się, gdy drogę zajmuje potencjalny napastnik, zwłaszcza nocą.

Choć zdarzenie wywołało oburzenie i zainteresowanie w mediach społecznościowych, policja w Zgierzu nie otrzymała formalnego zgłoszenia. Podkomisarz Robert Borowski zachęca autora nagrania do zgłoszenia się z dowodami, co jest kluczowe dla ewentualnego ścigania przestępstwa.

źródło: Tu Lodz