środa, 15 wrzesień 2021 14:26

Twój rozwój to nasza specjalność – kursy dokształcające

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
kursy doszkalające kursy doszkalające pixabay

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna zaprasza na profesjonalne kursy dokształcające! Bielsko-Biała, bo tutaj mieści się nasza siedziba, jest miastem dobrze skomunikowanym, dlatego z naszej oferty edukacyjnej może skorzystać dosłownie każdy.

Z Twojej strony wystarczą czas i chęci – resztą zajmiemy się my. W naszej ofercie można znaleźć profesjonalne kursy językowe, a także treningi kompetencji miękkich i twardych. Już teraz sprawdź naszą ofertę – z pewnością znajdziesz w niej coś dla siebie!

Pracuj po angielsku

Znajomość języka angielskiego jest niezwykle ceniona przez pracodawców. Jednak w obecnych czasach język ten jest na tyle popularny, że jego znajomością może pochwalić się zdecydowana większość aplikujących kandydatów. Dlatego koniecznie zapisz się na branżowy kurs językowy! Dzięki niemu wzbogacisz znajomość swojego angielskiego o terminologię specjalistyczną i z pewnością staniesz się oryginalny na współczesnym rynku pracy. Kurs językowy umożliwi Ci nie tylko podwyższenie kompetencji zawodowych, ale i da szansę na zwiększenie wysokości zarobków – i to nawet o 40%! Nasza oferta skierowana jest do osób pracujących w branży medycznej, prawniczej oraz edukacyjnej.

Zacznij myśleć... kreatywnie

Kreatywność to dziś niezwykle pożądana kompetencja miękka. Jeśli chcesz dostać pracę, musisz posiadać umiejętność kreatywnego myślenia. A jeśli już ją dostaniesz, musisz umieć zastosować tę umiejętność w praktyce, bo inaczej szef każe zapomnieć podwyżce. Mogłoby się wydawać, że rzeczywistość jest brutalna... Ale nie jest! Kreatywność to nie sfera niedostępna dla zwykłych śmiertelników – można się jej nauczyć! Bo potencjał twórczy tkwi każdym z nas. Czasem trzeba tylko pomóc mu się obudzić... Zastanawiasz się jak to zrobić? Właśnie tego dowiesz się na naszym kursie!

Efektywna nauka to potęgi klucz

Stosy książek, notatek, zeszytów... Konieczność przyswajania ogromu informacji potrzebnych w szkole czy pracy może przysporzyć niemałych problemów. Może – ale nie musi! Kluczem do sukcesu będą odpowiednio dobrane sposoby przyswajania nowej wiedzy. Bo ucząc się mechanicznie, nigdy nie osiągniesz pożądanych efektów. Powód jest banalnie prosty: mózg nie znosi nudy – jest on bardzo specyficznym organem i swego rodzaju narzędziem, z którego trzeba nauczyć się właściwie korzystać. Dlatego, abyś mógł w pełni wykorzystywać możliwości swojego mózgu i łatwo przyswajać nową wiedzę, potrzebne są odpowiednie techniki. My wiemy jakie i tą wiedzą chętnie podzielimy się z Tobą. Dlatego już teraz zapisz się na nasz kurs.

Czekamy na Ciebie!

Sprawdź ofertę na https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyjna/kursy-doksztalcajace.html.