wtorek, 09 kwiecień 2024 13:37

Łódzcy tancerze z DNA Dance Studio wielkimi zwycięzcami Mistrzostw Polski!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Medale tancerzy z DNA Dance Studio Medale tancerzy z DNA Dance Studio fot: pixabay

Łódzki zespół DNA Dance Studio odniósł wielki sukces na Krajowych Mistrzostwach International Dance Organization, które odbyły się w dniach 5-6 kwietnia. Dominik Radczak, przedstawiciel DNA Dance Studio, podkreśla, że te zawody są nie tylko miejscem rywalizacji, ale również kwalifikacją do Mistrzostw Europy i Świata.

 

Wspaniałe wyniki i medale łódzkich tancerzy

Tancerze z DNA Dance Studio wzięli udział w 20 kategoriach tanecznych, prezentując swoje umiejętności zarówno indywidualnie, jak i w grupach. Ich występy przyniosły im imponujące 17 medali, w tym 9 złotych, 2 srebrne i 6 brązowych. Ponadto, zespół zapewnił sobie 10 miejsc w finałach, co dało łącznie 27 przepustek na Mistrzostwa Europy i Świata. To wyjątkowy sukces, który uczynił DNA Dance Studio liderem w klasyfikacji medalowej Krajowych Mistrzostw IDO.

Dziękowanie dla instruktorów i choreografów

Oczywiście za te osiągnięcia należą się podziękowania wspaniałym instruktorom i choreografom. Na Facebooku tancerze medaliści wyrazili swoją wdzięczność dla osób, które pomogły im osiągnąć sukces, w tym dla Dominika Kozubskiej, Nadia Barańskiej, Michała Bielskiego, Jolanty Kaźmierczak, Magdy Olkusz, Macieja Gierasa oraz Macieja Shevy Mołdocha. To dzięki ich pracy i wsparciu tancerze mogli sięgać po najwyższe cele.

Sukces DNA Dance Studio na Mistrzostwach Polski potwierdza, że jest to jedna z najbardziej utytułowanych szkół tańca w Łodzi. Przez 15 lat kształci ona dzieci, młodzież i dorosłych, rozwijając ich umiejętności w zakresie tańca hip-hop, modern i jazz. Bogata oferta zajęć oraz wysoko wykwalifikowana kadra instruktorska sprawiają, że studio przyciąga uczniów o różnym poziomie zaawansowania i wieku, zapewniając im nie tylko rozwój fizyczny, ale także rozwój osobisty i umiejętności społeczne.

źródło: dzienniklodzki.pl