czwartek, 11 sierpień 2022 09:13

Klasyczne wyposażenie garażu i nie tylko

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Półki do garażu Półki do garażu pixabay

W każdym garażu nie może zabraknąć solidnych regałów dźwigających ciężar wszystkich drobiazgów oraz narzędzi, które trzeba gdzieś umieścić.

O przydatności półek nie trzeba dyskutować, jest to najprostsza forma przechowywania przedmiotów, która występuje w każdym domostwie pod różnymi formami. Oprócz standardowych regałów dostępne są liczne ciekawe propozycje. W dalszej części tekstu, przedstawiliśmy wszystkie możliwości, jakie z nich płyną.

Regały półkowe

Porządny regał półkowy powinien być podstawą w organizacji przestrzeni w garażu, lecz można go wykorzystać wszędzie tam, gdzie potrzebne jest miejsce do składowania różnego rodzaju przedmiotów. Regał został wykonany z ocynkowanego metalu, dzięki czemu może służyć długie lata bez obawy o stan techniczny. Ciekawym faktem na  temat  regałów Errex  jest ich modułowa budowa. Za pomocą dostępnych komponentów możemy dobierać poszczególne elementy, aby stworzyć regał o interesujących nas wymiarach oraz rozstawieniu. Półki do garażu przy tym wszystkim są proste w montażu - nie są do niego wymagane specjalistyczne narzędzia, dzięki czemu każdy może sobie z tym poradzić. Innym wydaniem tego produktu są  osadzone na kółkach bądź obrotowych platformach regały. Dzięki możliwości obracania, możemy mieć pod ręką wiele przedmiotów na raz, bez konieczności przemieszczania się. Jest to bardzo wygodne i pozwala zaoszczędzić czas oraz siły, natomiast kółka oczywiście umożliwiają swobodny transport po zakładzie.

Pojemne regały półkowe z pojemnikami

Szczególną popularnością cieszą się regały półkowe z pojemnikami. Dzięki mnogości kuwetek magazynowych, można schować oddzielnie bardzo wiele rodzajów rzeczy, dzięki temu wszystko ma swoje miejsce i jest łatwo dostępne. Tworzywo sztuczne, z  jakiego zostały wykonane, to polipropylen. Dzięki swojej odporności na uszkodzenia chemiczne oraz fizyczne ten materiał świetnie sprawdza się w produkcji tego typu przedmiotów. Warto pamiętać że kupując produkty w zestawie, na przykład regał z pojemnikami, oszczędzamy pieniądze. Tyczy się to całego sklepu więc zachęcamy do tej formy zakupów, aby cieszyć się jeszcze lepszymi cenami.