niedziela, 22 maj 2022 16:08

Naprawy gwarancyjne ciężarowych samochodów

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Naprawy gwarancyjne ciężarowych Naprawy gwarancyjne ciężarowych Zdjęcie autorstwa Gustavo Fring z Pexels

Branża przewozowa jest niezwykle nieprzewidywalna. Potrafi zaskoczyć niejednokrotni nawet w najpewniejszych przypadkach.

Przykładem może być kupno nowych samochodów ciężarowych za ogromne pieniądze. Z perspektywy klienta teoretycznie nic złego nie powinno się z nimi stać. Jednak rzeczywistość czasem bywa odmienna. Usterki, awarie mechaniczne czy techniczne mogą wystąpić mimo nowości samochodów. Wtedy naprawy gwarancyjne ciężarowych samochodów mogą okazać się zbawienne.

Naprawy gwarancyjne ciężarowych samochodów – co dokładnie oferują

Naprawy gwarancyjne ciężarowych samochodów oferowane przez Grupę DBK to najwyższej jakości usługi, które prezentowane są na najwyższym poziomie. Największym atutem jest błyskawiczna obsługa, która jest bardzo ceniona przez wszystkich klientów. Dzięki niej uszkodzony samochód może błyskawicznie wrócić na drogę. Co daje to w praktyce?

W praktyce liczą się umowy i czas realizacji. W dzisiejszych czasach wiele umów ma konkretne deadliny, których bardzo skrupulatnie muszą trzymać się obie strony umowy. Jednak na drodze jak wiadomo bywa różnie. Nie trudno wyobrazić sobie sytuacje, w której towar ma zostać dowieziony ,,na styk”. Nagle, w trakcie przewozu towaru na drodze zdarza się awaria silnika uziemiająca samochód ciężarowy. Wtedy naprawy gwarancyjne ciężarowych samochodów to jedyne wyjście z sytuacji. Bowiem zanim na miejsce dotrze samochód zastępczy i przeładuje tony materiałów znajdujące się wewnątrz uszkodzonej ciężarówki minie zbyt duża ilość czasu. Niedotrzymanie terminu zlecenia może wiązać się z zerwaniem warunków umowy i bardzo dotkliwą karą.

Pomoc w każdej sytuacji i o każdej porze

Na drodze wypadki mogą zdarzyć się o różnych porach. Branża TSL funkcjonuje 24 godziny na dobę dlatego często w nocy, daleko od domu kierowcę może napotkać mniejsza bądź większa trudność. Konsultanci z Grupy DBK są do dyspozycji i błyskawicznie obsłużą kierowcę o każdej porze dnia i nocy. Dzięki temu każdy z nich może czuć się bezpiecznie wyjeżdżając nawet na odległe trasy.