poniedziałek, 10 styczeń 2022 10:15

Artykuły reklamowe dla branży motoryzacyjnej

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
artykuły promocyjne artykuły promocyjne http://www.reklamowe-upominki.pl

Gadżety reklamowe mają ogromny wpływ na to, jak postrzegają nas klienci. Wizerunek firmy ważny jest przede wszystkim w branży motoryzacyjnej.

To, czy klienci darzą nas zaufaniem, może zaważyć nad tym, czy dopniemy transakcję. Kwoty, za jakie sprzedawane są produkty w branży motoryzacyjnej sprawiają, że artykuły reklamowe mogą być bardziej wyszukane.

Artykuły reklamowe dla zmotoryzowanych

To, jaki gadżet czy upominek podarujemy klientowi, zależy przede wszystkim od tego, co sprzedajemy. Inny artykuł podarujemy sprzedając kosmetyki samochodowe, inny zaś jeśli klient kupuje nowe auto z naszego salonu.

Jeśli klient podpisuje z nami umowę, w dobrym guście jest podarowanie mu długopisu z naszym logo. Do niego można dołączyć notes z nadrukiem lub brelok.

Sprzedając produkty z wyższej półki, takie jak nowe auta czy motory, można podarować klientowi wino lub szampana. W tym przypadku warto zaopatrzyć się w grawerowaną skrzynkę na wino.

Jeżeli jednak sprzedajemy produkty tańsze, a chcemy podarować gadżet reklamowy, nie musimy rezygnować z tego pomysłu!

Równie dobrze sprawdzą się praktyczne artykuły promocyjne .W ich przypadku mamy wybór między różnego rodzaju skrobaczkami do lodu, osłonami do szyb, czy kamizelkami odblaskowymi. Dla bezpieczeństwa podróży można oferować klientom pojemnik - organizer do bagażnika, lub podwieszany do foteli.

Jaki gadżet dla fana motoryzacji

Dla gadżeciarzy warto przygotować kubki z logo. Nie pogardzą oni także ładowarkami samochodowymi lub grawerowanymi scyzorykami. Majsterkowiczom warto zaoferować zestaw kluczy. Wiosną i latem możemy postawić na zestawy grillowe.

Praktycznym rozwiązaniem do samochodu są uchwyty na telefon. Dzięki niemu jazda będzie bezpieczniejsza. Dla bezpieczeństwa również można podarować klientom apteczkę samochodową lub trójkąt ostrzegawczy.

Klientów branży motoryzacyjnej nie powinno nic zaskoczyć w czasie podróży. Dlatego możemy dać im w prezencie zestaw awaryjny posiadające wszystkie niezbędne w trakcie awarii akcesoria lub kamerkę samochodową, którą przyozdobimy naszym logo lub innym grawerem.

Niezależnie od tego, czy naszych klientów poczęstujemy słodyczami reklamowymi, czy podarujemy im drobne upominki takie jak odblaski czy długopisy z nadrukiem , z pewnością zapadniemy im w pamięci. Decydując się na artykuły reklamowe dla branży motoryzacyjnej, mamy ogromną gamę możliwości. Zarówno kierowcy samochodów jak i innych pojazdów kochają wszelkie gadżety. Od smyczy reklamowych aż po lodówki samochodowe. W zależności od tego, co sprzedajemy, nasi klienci z pewnością będą mile zaskoczeni.