poniedziałek, 03 styczeń 2022 16:56

Jak używać Levitry do leczenia zaburzeń erekcji

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
kup Levitra kup Levitra pixabay

Levitra lub Vardenafil stosuje się w leczeniu męskich zaburzeń seksualnych (impotencja lub zaburzenia erekcji). Vardenafil w połączeniu z podnieceniem seksualnym pomaga mężczyznom w utrzymaniu erekcji poprzez zwiększenie przepływu krwi do penisa.

 

Jak korzystać z Levitry:

Przeczytaj ulotkę farmaceuty przed rozpoczęciem stosowania wardenafilu.

Lek należy przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza, zwykle doustnie w razie potrzeby. Poświęć godzinę przed aktywnością seksualną i nie spożywaj więcej niż raz dziennie. Dawki należy przyjmować z co najmniej 24-godzinną różnicą czasu.

Dawka będzie zależeć od stanu zdrowia, odpowiedzi na leczenie i innych leków, które być może już przyjmujesz. Poinformuj swojego lekarza i farmaceutę o wszystkich produktach, których obecnie używasz. kup Levitra bez recepty w nowej cenie

Skutki uboczne:

Może wystąpić ból głowy, uderzenia gorąca, zatkany nos/katar lub zawroty głowy. Mogą również wystąpić zaburzenia widzenia, takie jak zwiększona wrażliwość na światło, niewyraźne widzenie lub trudności z rozpoznaniem koloru niebieskiego i zielonego. Jeśli którykolwiek z tych objawów utrzymuje się lub nasila, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

Powoli wstawaj z pozycji siedzącej lub leżącej, aby zmniejszyć ryzyko zawrotów głowy i oszołomienia.

Pamiętaj, że ten lek jest przepisywany, ponieważ lekarz poinformuje Cię, czy istnieją szanse, że korzyści z jego stosowania przewyższą ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Wielu pacjentów nie boryka się z poważnymi skutkami ubocznymi.

Jeśli masz problemy z sercem i doświadczasz któregokolwiek z głównych skutków ubocznych związanych z seksem, natychmiast przestań i udaj się do lekarza. Zawroty głowy, omdlenia, bóle mięśni, nudności.

Środki ostrożności:

Levitra nie jest zatwierdzona dla mężczyzn poniżej 18 roku życia.

Nie należy przyjmować wardenafilu, jeśli pacjent przyjmuje również azotany na ból w klatce piersiowej lub problemy z sercem. Należą do nich nitrogliceryna, diazotan izosorbidu i monoazotan izosorbidu. Azotany znajdują się również w niektórych narkotykach rekreacyjnych, takich jak azotan amylu lub azotyny („poppers”). Przyjmowanie Levitry z azotanem może spowodować nagły i niebezpieczny spadek ciśnienia krwi.

Nie należy jeść ani pić soku grejpfrutowego podczas przyjmowania tego leku, chyba że lekarz lub farmaceuta zaleci, że jest to bezpieczne. Grejpfrut może zwiększyć szanse wystąpienia skutków ubocznych. Skonsultuj się z lekarzem, aby uzyskać więcej istotnych informacji. Jeśli nie czujesz się dobrze, porozmawiaj ze swoim lekarzem. Jeśli dobrze znasz lek, kup Levitra generyczna bez recepty w drogowskazie

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej i chronić przed światłem i wilgocią. Nie przechowywać w łazience. Przechowywać w bezpiecznym miejscu, niedostępnym dla dzieci i zwierząt.

Nie spłukuj toalety. Prawidłowo zutylizuj ten produkt, gdy jest przestarzały lub nie jest już potrzebny.

Wnioskowanie:

Levitra jest stosowana z aktywnym składnikiem wardenafilem w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. Wchodzi w interakcje z niektórymi lekami, dlatego najlepiej nie mieszać go z innymi lekami bez porady lekarza. Skutki uboczne Levitry są tymczasowe, ale wyniki są niezwykłe. Możesz je teraz kupić w naszej aptece internetowej.