czwartek, 30 lipiec 2020 16:30

Doradca kredytowy może pomóc

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Doradca kredytowy Doradca kredytowy

Jeżeli bardzo zależy Ci na pozyskaniu gotówki w formie pożyczki z banku, posiadasz pewne formy zabezpieczeń kredytu i stały dochód, to pewnie i sama możesz wybrać bank i podpisać umowę kredytową. Ale po co.

Obserwując forum, gdzie ludzie opowiadają o swoich doświadczeniach związanych z kredytami, można stwierdzić, że ci, którzy zaufali doradcom, wyszli na tym nieco korzystniej. Dlaczego? Ponieważ doradca doskonale zna oferty wielu banków i potrafi skorelować nasze możliwości kredytowe z wymaganiami poszczególnych banków. Sami często działamy w ciemno i zbyt pochopnie. A jeszcze do tego istnieją reklamy, które potrafią zmylić. Za każdym razem, kiedy zdecydujemy się na kredyt samochodowy, mieszkaniowy, gotówkowy czy dla naszej firmy, trzeba koniecznie nawiązać kontakt z doradcą finansowym. Również nie pozwól doradcy wmówić sobie jakąś konkretną ofertę. On ma nam wskazać możliwości, to my wybieramy ofertę. Doradca również może pomóc nam pozałatwiać wstępne formalności. To jest bardzo ważne, gdyż dzięki naszej sprecyzowanej ofercie dla banku, on może nam udzielić kredytu bądź odrzucić nasze podanie. Trzeba wiedzieć również, że jeżeli zdecydujemy się na załatwianie formalności za pomocą Internetu, również będzie to zaliczone w poczet zmniejszenia kosztów poniesionych z tytułu wzięcia kredytu.

Zobacz także:

Jaki jest najbogatszy człowiek świata? Zobacz na https://trybunapolska.pl/gospodarka/najbogatszy-czlowiek-na-swiecie-ranking-najbogatsi-ludzie-swiata - ranking - najbogatsi ludzie świata