piątek, 04 marzec 2022 14:22

Program do obsługi nieruchomości: jak efektywnie zarządzać najmem?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
program do obsługi nieruchomości – Rezone program do obsługi nieruchomości – Rezone pixabay

Przeznaczasz oszczędności na zakup mieszkania, lokujesz kapitał w wybranej nieruchomości, a potem chcesz, żeby wynajem lokalu generował określone zyski.

Chociaż inwestowanie w nieruchomości jest jedną z bezpieczniejszych metod lokowania środków, rentowność przedsięwzięcia zależy od tego, jak efektywna będzie obsługa najmu. Zarządzanie nieruchomościami nie musi być czasochłonne ani kosztowne, aby przynosiło oczekiwane efekty. Sprawdź, jak wygląda obsługa nieruchomości z Rezone!

Optymalizacja obsługi wynajmu, czyli nowoczesne zarządzanie nieruchomościami

Możesz zarządzać jednym lokalem albo całym portfelem nieruchomości. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem mieszkania czy zarządcą lokalu komercyjnego, specjalistyczne oprogramowanie pozwoli ci zaoszczędzić czas i energię przeznaczane dotąd na rutynowe czynności. Zamiast wystawiać faktury, pilnować terminów i wyliczać czynsze wykorzystaj do tego program do obsługi nieruchomości – Rezone.

Aplikacja jest w pełni skalowalna, co pozwala dopasować moduły do indywidualnych potrzeb użytkownika i specyfiki lokalu, a trzy opcje pakietów sprawiają, że Rezone to rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i dla mniej doświadczonych inwestorów. Nie jesteś pewien, czy program spełni twoje oczekiwania? Możesz skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego, w którym przekonasz się, że pełna kontrola nad wszystkimi czynnościami, których wymaga zarządzanie nieruchomościami na wynajem to wzrost rentowności inwestycji.

Monitoruj przepływy finansowe z aplikacją Rezone

Optymalizacja obsługi najmu to podstawa, aby czerpać zyski przy minimalnym osobistym zaangażowaniu. Aplikacja do zarządzania najmem umożliwia monitoring opłacalności przedsięwzięcia przy jednoczesnym ograniczeniu zbędnych kosztów oraz czasu, który poświęcany był na wykonywanie powtarzalnych czynności.

Z Rezone to aplikacja odpowiada za rutynowe działania – na podstawie zgromadzonych danych system wygeneruje faktury, wyliczy opłaty czynszowe, przypomni o nadchodzących terminach płatności i przyjmie zgłoszenia od najemców. Całodobowy dostęp do wszystkich dokumentów i możliwość przygotowywania szczegółowych zestawień to szansa na kontrolowanie kosztów oraz na rzetelną ocenę opłacalności wynajmu.