niedziela, 20 luty 2022 16:09

Chartrize Trade Group opinie a recenzje: broker oferujący usługi handlowe

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Chartrize Trade Group Chartrize Trade Group pixabay

Chartrize Trade Group opinie

 

Jak wybrać najlepszego brokera? – każdy początkujący staje przed tym pytaniem, gdy po raz pierwszy wkracza w świat tradingu.

Brokerów jest mnóstwo, więc wybór wcale nie jest łatwy. Najważniejszym jest wybór wiarygodnego brokera i dopasowanie go do swojej sytuacji finansowej i własnego stylu handlu. Ta recenzja Chartrize Trade Group pomoże Ci podjąć decyzję.

Kim jest broker?

Broker to osoba lub firma, która działa jako pośrednik między klientem a sprzedawcą. Zarządzają transakcjami pomiędzy nimi, dbają o podatki i przestrzeganie wszystkich przepisów i zasad.

Po co broker jest potrzebny?

Nie możesz handlować na rynku bez licencjonowanego brokera. Dlatego konieczne jest wybranie tego jednego brokera, który jest dla Ciebie najlepszy. Musisz ufać swojemu brokerowi i upewnić się, że spełnia on wszystkie Twoje potrzeby.

Oto jeden z brokerów, kandydaturę którego możesz rozważyć.

Chartrize Trade Group recenzje a opinie

Chartrize Trade Group to broker, który jest zaangażowany w zapewnienie wyjątkowego doświadczenia handlowego opartego na uczciwych i przejrzystych cenach, doskonałej i łatwo dostępnej obsłudze klienta, ze specjalistycznymi narzędziami do nauki i szkoleń.

Ten broker jest zlokalizowany na całym świecie i oferuje swoim klientom bogate doświadczenie i wiedzę branżową.

Oto więcej przydatnych informacji o tym brokerze:

Platforma handlowa

Wygodna platforma jest jednym z najważniejszych elementów, jeśli chodzi o handel. Na pewno  chcesz, aby Twoje oprogramowanie było niezawodne i łatwe w użyciu. Dlatego Razor Trade oferuje WebTrader, aby umożliwić Ci dostęp do rynków finansowych. Posiada szeroką gamę narzędzi do opłacalnego i wygodnego handlu. Platforma internetowa zużywa znacznie mniej pamięci RAM, ponieważ nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania.

Ten broker twierdzi, że WebTrader umożliwia również:

 1. Zawieranie transakcji bezpośrednio przez przeglądarkę;
 2. Skorzystanie z opcji handlu za jednym kliknięciem;
 3. Ustawienie wszelkiego rodzaju zamówienia;
 4. Śledenie notowania w czasie rzeczywistym w oknie obserwacji rynku;
 5. Wybór spośród 9 przedziałów czasowych;
 6. Pracę z 3 rodzajami wykresów cenowych (słupki, świece, linie).

Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem każdego tradera, dlatego wybór WebTrader jako platformy transakcyjnej byłby dobrą decyzją. Na swojej stronie internetowej Chartrize Trade Group udostępnia listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie na temat tej platformy, oto niektóre z nich:

Jak mogę zobaczyć wszystkie pary walutowe oferowane przez Chartrize Trade Group?

W oknie Market Watch wszystkie pary walutowe kwalifikujące się do handlu można wyświetlić, klikając prawym przyciskiem myszy w tej sekcji i wybierając opcję „Pokaż wszystko”. Spowoduje to wyświetlenie żądanych par walutowych.

Jakimi instrumentami mogę handlować na WebTrader?

Na platformie WebTrader możesz handlować wszystkimi instrumentami dostępnymi w XM, w tym indeksami giełdowymi, Forex, metalami szlachetnymi i energiami.

Jakie są granice ustawienia SL, TP i TS?

Możesz ustawić zlecenia Stop Loss i Take Profit bez limitów dla wszystkich typów kont. Zlecenia SL i TP będą nadal aktywne, nawet jeśli komputer jest wyłączony. Minimalny poziom Trailing Stop to 1,5 pipsa lub 15 punktów. W jednym zleceniu można ustawić tylko jeden trailing stop. Byłoby najlepiej, gdybyś miał otwartą platformę WebTrader, aby utrzymać aktywny trailing stop.

Skąd mam wiedzieć, jakie jest saldo mojego konta?

Aby sprawdzić stan konta, wystarczy zalogować się na swoje konto prywatne. Saldo Twojego konta zostanie wyświetlone u góry strony.

Konta handlowe

Chartrize Trade Group nie chce przytłaczać swojego klienta wieloma opcjami konta handlowego.

Dostępne są więc dwie opcje: konto rzeczywiste i konto islamskie. Konto rzeczywiste jest aktywowane po zakończeniu procesu rejestracji. Aby rozpocząć handel, musisz zasilić swoje nowe konto wystarczającą ilością funduszy. Chartrize Trade Group stworzył środowisko, w którym wszyscy inwestorzy otrzymują te same narzędzia handlowe i funkcje, niezależnie od kwoty ich inwestycji.

Posiadanie konta islamskiego to unikanie płacenia i otrzymywania odsetek, co jest zabronione w islamie. Ta opcja konta jest oczywiście świetna dla muzułmańskich traderów.

Dostępne aktywa

Najlepsi brokerzy oferują swoim traderom szeroką gamę aktywów. Daje to więcej swobody i możliwości. Decyzja o wyborze aktywów, którymi chcesz handlować, należy wyłącznie do Ciebie. Oto, co oferuje Chartrize Trade Group: waluty, towary (takie jak metale szlachetne, ropa, kawa), kryptowaluty i indeksy.

Obsługa klienta

Obsługa klienta ma kluczowe znaczenie dla tradera. Podstawowym obowiązkiem brokera jest udzielanie kompleksowego wsparcia traderom i ułatwianie im angażowania się w branżę handlową. Obsługa klienta to kluczowa cecha, której nie można przeoczyć. Firmy muszą dbać o swoich klientów.

Trading jest branżą, która stale się rozwija, dlatego nieustannie pojawiają się aktualności. Mogą mieć postać nowych narzędzi, metod, aktywów lub innych rzeczy, ale inwestorzy nie są ekspertami we wszystkim. Niektórzy inwestorzy są początkującymi na rynku i mają trudności. Firma brokerska nigdy nie powinna ignorować swoich klientów, gdyż mogą się zniechęcić. Chartrize Trade Group oferuje obsługę klienta 24/7, co sprawia, że ​​ten broker jest o wiele wygodniejszy i bardziej atrakcyjny dla tradera.

Zasilenie konta

Możesz zasilić swoje konto za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Jest to prosty proces, który składa się z następujących kroków:

 1. Zaloguj sie;
 2. Kliknij Zarządzanie gotówką;
 3. Wybierz metodę wpłaty;
 4. Uzupełnij pola;
 5. Zasilić.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo w handlu nie jest czymś, co można zignorować. Chartrize Trade Group dba o bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego wykorzystuje najnowszą technologię szyfrowania, która jest absolutną koniecznością, ponieważ chroni Twoje dane. Mają również polityki bezpieczeństwa zwane KYC i AML. KYC to obowiązkowy zbiór informacji o kliencie dla instytucji finansowych służący do identyfikacji klientów. AML to polityka przeciwdziałania praniu pieniędzy. Wdrożenie AML jest obowiązkowe i nadzorowane przez organy regulacyjne.

Wniosek

Skuteczny handel wymaga znajomości przepisów prawa i zasad obrotu giełdowego, doskonałej bazy teoretycznej, zrozumienia specyfiki funkcjonowania giełdy i rynku akcji, umiejętności planowania, analizy, dostrzeżenia pozornie nieistotnych szczegółów i oczywiście dobrego pośrednika. Pamiętaj, że warto zacząć od małej prędkości. Nie unikaj profesjonalnych usług brokerskich, ale wybieraj ostrożnie. Poświęć trochę czasu na badania i nie spiesz się z podjęciem decyzji. To ważny temat, który wymaga dużo cierpliwości i poświęcenia.

Pamiętaj, że dobry broker zapewni wsparcie, którego możesz potrzebować, aby odnieść sukces jako trader. Mamy nadzieję, że ta recenzja Chartrize Trade Group pomogła Ci w podjęciu decyzji. Powodzenia!