wtorek, 13 lipiec 2021 10:39

Ekologiczne prezenty dla pracowników – jakie są dzisiaj najmodniejsze?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
butelka z nadrukiem firmowym butelka z nadrukiem firmowym www.mojabutelka.pl

Dbanie o pracowników oznacza dzisiaj nie tylko dobrą pensję, możliwość awansu czy rozwoju osobistego, ale również pamiętanie o nim podczas mniejszych i większych wydarzeń firmowych, które go dotyczą.

To sprawia, że nawet w dużych firmach pracownik czuje się „po domowemu” - nie zaniedbany. Najlepszym tego wyrazem są ekologiczne prezenty dla pracowników w postaci modnych gadżetów, związanych z tak ważnym dzisiaj zagadnieniem ekologii.

Wybieraj mądre, ekologiczne prezenty dla pracowników

Nie każdy prezent dla pracownika będzie dobrym pomysłem. Już dawno temu skończyła się moda na breloczki z nadrukami czy firmowe koszulki z logo, chociaż te ostatnie przeżywają dzisiaj swój renesans. Zdecydowanie lepszym pomysłem będzie szukanie wśród nieco droższych, ale i oryginalniejszych pomysłów, jak choćby butelka termiczna. Ekologiczne prezenty dla pracowników powinny nie tylko w jakiś sposób odpowiadać upodobaniom czy hobby pracownika, co być zwyczajnie przydatne. Jeśli osoba obdarowana ma taki upominek automatycznie wyrzucić na śmietnik zaraz po wyjściu z pracy, zdecydowanie lepiej będzie dołożyć kilkanaście złotych i zamówić coś wartego uwagi. Butelki termiczne świetnie sprawdzają się w roli  ekologicznych prezentów dla pracowników, ponieważ nie tylko wpisują się w dzisiejszą życiową ideologię wielu młodych ludzi, ale także jest praktyczny – nie tylko na co dzień.

 

W jakich sytuacjach dobrze jest wręczać ekologiczne prezenty dla pracowników?

W każdej firmie jest przynajmniej kilka takich sytuacji, w których dobrze widziane jest wręczenie drobnego upominku, będącego jednocześnie gadżetem reklamowym z nadrukiem. Najlepiej zacząć od zatrudnienia pracownika – każdy nowy członek załogi powinien dostać coś na „dzień dobry”, podobnie jak pracownik właśnie kończący karierę w danym miejscu. Ekologiczne gadżety reklamowe świetnie sprawdzą się też jako rodzaj nagrody czy świątecznego, niewielkiego upominku od firmy,gest świadczący o pamięci.