poniedziałek, 15 maj 2023 11:36

Całodobowa obsługa zdarzeń drogowych – jak działa pomoc drogowa?

Oceń ten artykuł
(6 głosów)
Pomoc drogowa Świecko Pomoc drogowa Świecko mat.prasowe

Zdarzenia drogowego nie przewidzisz, przez co nie możesz mu w pełni zapobiec. A jednak jest sposób, aby szybko rozwiązać problemy z samochodem – to usługi pomocy drogowej, dzięki którym możliwe jest sprawne usuwanie skutków zdarzeń drogowych. Ze wsparcia skorzystasz niezależnie od przyczyny problemów: pomoc drogowa Świecko naprawia usterki i zapewnia transport pojazdów, które wymagają wizyty w warsztacie. Na czym polega wsparcie w trasie? Sprawdź!

 

Lawety Świecko czy naprawa na miejscu?

Jako środek transportu samochód umożliwia szybkie dotarcie do celu. Niestety zdarza się, że auto odmówi posłuszeństwa, a podróż zostanie przerwana. Co możesz zrobić w takiej sytuacji? Wybrać numer pomocy drogowej i zaczekać na przyjazd pracownika firmy. Jego doświadczenie i nowoczesny sprzęt pozwolą szybko zdiagnozować przyczyny usterki: uporać się z nimi na miejscu albo przewieźć samochód do warsztatu.

Pomoc drogowa Świecko to nieocenione wsparcie kierowców dopasowane do okoliczności zdarzenia. W przypadku usterki lub awarii wystarczająca może być doraźna naprawa pozwalająca uniknąć kosztownej wizyty w warsztacie. Laweta traktowana jest jako ostatnia deska ratunku, kiedy naprawa na miejscu zdarzenia nie przynosi oczekiwanych rezultatów albo po prostu nie jest możliwa. Wtedy usługi lawetą to jedyny sposób, aby bezpiecznie, a jednocześnie zgodnie z przepisami przetransportować uszkodzone auto, na przykład do warsztatu lub na parking.

Na czym polegają usługi lawetą?

Laweta to środek transportu, dzięki któremu przewieziesz pod wskazany adres pojazd, który nie może samodzielnie poruszać się po drogach. To samochody powypadkowe i uszkodzone, w których rozruch silnika nie jest możliwy.

Lawety Świecko to również opcja dla osób planujących przewóz pojazdów, które z innego powodu nie powinny pojawić się na drogach. Mogą to być auta zabytkowe (zbyt wolne, aby zgodnie z przepisami wyruszyć w trasę) lub samochody bez ważnego przeglądu technicznego. W zależności od potrzeb kierowcy laweta bezpiecznie dostarczy auto pod wskazany adres.

Pomoc drogowa Świecko – kto z niej skorzysta?

Usługi pomocy drogowej to praktycznie nieograniczone wsparcie w trasie, które uzyskasz o każdej porze dnia i nocy. Firma działa nieprzerwanie przez dwadzieścia cztery godziny na dobę zapewniając sprawne usuwanie skutków zdarzeń drogowych bez względu na ich okoliczności. To wypadki i kolizje, ale także awarie i drobne usterki – zakres czynności dostosowywany jest do stanu, w jakim znajduje się pojazd i oczekiwań jego właściciela.

Pełna obsługa zdarzeń drogowych skierowana jest do wszystkich kierowców. Pomoc drogowa wspiera zarówno osoby prywatne, jak i przedstawicieli firm przez trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku dbając o to, aby podróż samochodem mogła przebiegać bez zakłóceń. Co ważne, usługi pomocy drogowej skupiają się na doraźnych naprawach, dzięki którym szybko wyruszysz w dalszą drogę. A jeśli naprawa na miejscu zdarzenia nie wchodzi w grę, transport zapewni nowoczesna laweta.