Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 30 listopad 2020 14:47

Custombet w eWinner

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Bukmacher eWinner oferuje innowacyjną usługę Custombet. To jedyna tego rodzaju opcja dostępna na polskim rynku. Na czym dokładnie polega? Dlaczego warto z niej skorzystać?

 

Co to jest Custombet eWinner?

Custombet to po prostu zakład na życzenie. Ta wyjątkowa usługa oferowana przez bukmachera eWinner pozwala na stworzenie niemal dowolnego zakładu i postawienie pieniędzy na dowolne zdarzenie. Unikalna formuła usługi pozwala na typowanie zdarzeń sportowych, społecznych, rozrywkowych, politycznych lub kulturalnych.

Jak działa Custombet w eWinner?

Korzystanie z opcji Custombet eWinner jest łatwe i szybkie. Najpierw należy wypełnić specjalny formularz znajdujący się na stronie bukmachera. W odpowiednich polach trzeba wskazać rozgrywkę, wydarzenie oraz rodzaj zakładu. Następnie wyślij formularz do serwisu. Bukmacherzy z portalu ewinner.pl rozpatrzą go w ciągu 12 godzin (wyłączając godziny od północy do 8:00) i poinformują cię o swojej decyzji drogą elektroniczną. Dostaniesz więc informację, czy przyjmują twój zakład, czy też nie. Pamiętaj, że im wcześniej przed rozpoczęciem danego wydarzenia skonstruujesz swój zakład na życzenie, tym większe masz szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku. Po takiej weryfikacji twój Custombet pojawi się w ogólnodostępnej ofercie.

Jaki Custombet w eWinner możesz stworzyć?

Bukmacher eWinner zapewnia graczom możliwość tworzenia i typowania rozmaitych zakładów na życzenie. Do szczególnie popularnych zakładów należą te z kategorii sportowych, ale również zdarzenia z innych dziedzin cieszą się dużym zainteresowaniem użytkowników. Wśród dotychczasowych zakładów obstawianych przez graczy znajdowały się m.in. opcje dotyczące tego, czy Polska wejdzie do strefy Euro, kto wygra w wyborach parlamentarnych w 2019 roku, czy Marian Banaś zostanie zdymisjonowany albo który z managerów (Aleksander Vuković czy Ole Gunnar Solskjaer) szybciej straci swą posadę.

Custombet to bardzo ciekawy rodzaj zakładu, który nie tylko pozwala typować wyniki i zwycięzców w prawie dowolnych wydarzeniach, ale też dostarcza świetnej rozrywki. To szczególnie interesująca propozycja dla osób, które są zainteresowane oryginalnymi, wyjątkowymi zakładami, których trudno szukać u innych bukmacherów.

Skąd wziął się pomysł zakładów na życzenie?

Na polski grunt zakłady na życzenie wprowadził eWinner, jednakże idea custom bet nie jest nowa. Zakłady tego typu cieszą się od dłuższego czasu sporą popularnością za granicą. Wiele razy przyniosły zresztą sporą wygraną swym twórcom.

Interesującym przykładem zakładu typu custom bet jest propozycja Petera Edwardsa, który w 2000 roku postawił zakład na to, że jego ówcześnie dwuletni wnuk Harry Wilson w przyszłości wystąpi w reprezentacji Walii. Postawił wtedy 50 funtów, a po latach wygrał aż 125 tysięcy funtów. W 2013 roku bowiem jego niespełna 16-letni wnuk wystąpił w narodowych barwach w meczu z Belgią, zostając przy tym najmłodszym reprezentantem swojego kraju w historii.

W 2014 roku natomiast dziadek Lewisa Cooka postawił custom bet w wysokości 500 funtów na to, że jego wnuk zadebiutuje w dorosłej reprezentacji Anglii do 26. roku życia. Zakład wygrał, bowiem okazało się, że w 2018 roku młody zawodnik wystąpił w niej podczas meczu z reprezentacją Włoch.